Politikamız

Atlas Yatırım Planlama San. ve Tic. A.Ş.' nin 35 yıllık ticari hayatının ve başarılarının alt yapısını; temel değerleri ve iş yapış tarzı oluşturmaktadır. Süreç kalitesine verilen önem, yenilikçi, sonuç odaklı ve rekabetçi iş yapış tarzı Atlas Yatırımı diğer firmalardan ayrıştırmaktadır.

Atlas Yatırım için kalite amaçtır, araç değildir. Kaliteyi toplam kalite olarak algılar. Tüm süreçlerin kaliteli olması halinde ürün ve hizmetlerin de kaliteli olacağına inanan bir politika izler. Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak değerlendirip, insanların yaşamlarına değer katmayı amaçlar.

Atlas Yatırım   tüm yatırımlarında öncelikle insana hizmet, topluma ve yaşanılan kente değer katma ama aynı zamanda da ticari optimizasyon ile bütünleştirme felsefesi ile hareket etmektedir.. Kendini yatırımcı bir grup olarak algılar ve neler yapıp, neler yapamayacağımızı doğru olarak ortaya koyup bu çerçevede davranmaya çalışır. Pazar ve sektör analizleri yapmak suretiyle, doğru sektörlerde en fazla faydayı elde etmek için yatırım kararları alır. Yatırıma başlamadan önce, işletme ayağını mutlaka dikkate alır ve kendi alanında markalaşmış firmalarla operatörlük, kiralama ya da münhasır iş birliği anlaşmaları yaparak yola devam eder. Yaptığı projelerde sadece ticari fayda değil, toplumsal sorumluluk ve değer katma bilincini ön planda tutar. Kaliteden asla taviz vermez, konservatif davranma anlayışını özellikle insan sağlığı ve hayatını ilgilendiren konularda yüksek emniyet marjı ile çalışma olarak algılar.   Yasalara tam uyum, insana ve emeğe saygı temel değerleridir.