ADRES

Esenler Mah. Sille Yolu Cad. Selçuklu/KONYA

E POSTA

bilgi@synergym.com

TELEFON

+90 332 221 66 33

ADRES

Esenler Mah. Sille Yolu Cad. Selçuklu/KONYA

E POSTA

bilgi@synergym.com

TELEFON

+90 332 221 66 33

SYNERGYM KONYA

Synergym Fitness yaptığı yatırımlarla Anadolu’nun en büyük sağlık ve spor kulübü ünvanını kazanmıştır. Yönetimi kendi bünyesindeki, alanında uzman profesyoneller tarafından yürütülmektedir. Synergym’de yıl içerisinde üyelerin birbiri ile iletişim kurmasını sağlamak amacıyla belirli aktiviteler yapılmaktadır, bunlardan başlıcaları: Sağlıklı Yaşama Merhaba Kokteyli,Doğa Yürüyüşü,Squash Turnuvası,Masa Tenisi Turnuvası...

Her zaman sizi motive eden, beslenmenizi titizlikle takip eden, yoğun programınızı minimum riskle maksimum kazanca dönüştürmeye hazır olan Synergym’de geçirdiğiniz bütün zaman dilimleri ‘’sadece kendiniz’’ için ayırdığınız anı kapsar.

Konya merkezli olarak kurulan Synergym Fitness, 2016 yılının ilk aylarında eğlence ve spor konseptini tasarım ve en son teknoloji ile bir araya getirerek yeni nesil bir yaşam kulübü olarak Konya’da hizmete açılan bir Fitness&Welness firmasıdır.

Synergym Fitness Dedeman Konya Otel bünyesinde 8.000 m² alan üzerine inşa edilmiştir. Üyelerine her zaman beklentilerinin üzerinde bir hizmet sunmayı hedefleyen Synergym Fitness bu tezini destekler nitelikle uzman bir kadro ile faaliyet göstermektedir. Salon içerisinde dünyaca rağbet gören teknolojik ve modern ekipmanlar arasında ilk sırada yer alan Life Fitness ekipmanları kullanılmaktadır. 2017 yılı itibari ile 2000’i aşkın üye Konya Synergym’i sağlıklı yaşamda kendine koç olarak seçmiştir.

Konya’da spor anlayışına farklı bir soluk getiren Synergym, konforlu soyunma odaları, spa ve sauna odaları, ferah cardio & fitness alanı, basketbol, voleybol, squash, futbol ve tenis alanı, kafe ve bar bölümü, profesyonel üye takip sistemi, son derece titizlikle korunan açık ve kapalı havuzu ile tam bir sağlıklı yaşam kompleksidir. Bunların yanı sıra üyelere sunulan personal training hizmeti ile üyelerin kişisel sağlık ve fitness hedeflerine en kısa zamanda ve doğru şekilde ulaşmalarına yardımcı olmaktadır.

Tesis içerisinde kapalı yüzme havuzu, açık yüzme havuzu, Fitness center, hamam, sauna, buhar odası, jakuzi, crossfit salonu, masa tenisi ve çocuk havuzu bulunmaktadır. Ayrıca gurup seansları için 4 adet stüdyo bulunmaktadır. Sabah 06:00 – 22:00 saatleri arasında haftanın 7 günü hizmet vermekte olan Konya Synergym içerisinde karma bölümdekilere ek olarak ayrıca bayanlara özel havuz, spa ve sauna odaları, cardio&fitness alanı bulunmaktadır.