ADRES

Isparta Beyşehir Yolu, Sille Kav. Özalan Mah. Selçuklu/KONYA

E POSTA

konya@dedeman.com

TELEFON

+90 332 221 66 00

ADRES

Isparta Beyşehir Yolu, Sille Kav. Özalan Mah. Selçuklu/KONYA

E POSTA

konya@dedeman.com

TELEFON

+90 332 221 66 00

DEDEMAN KONYA

Çalışan Sayısı 250+
Kapasite 250 Oda • 450 Yatak
Kuruluş Tarihi 2006

Dedeman Konya açıldığı 2006 yılından beri Anadolu’ nun otelcilik anlayışının gelişmesine ve çıtasının yükselmesine müthiş katkı sağlamış, bölge için milat denilebilecek bir yatırım durumundadır. Konumu, teknik alt yapısı, geniş ve konforlu oda çeşitliliği, deneyimli personeli, toplam 3 Bin m2’ den oluşan 12 toplantı salonu ile Anadolu’nun en büyük kongre merkezli şehir otelidir. İstanbul ve Ankara’dan sonra uluslararası heyetlerin en çok ağırlandığı 3. şehir olan Konya’daki değişmez adres Dedeman Konya, yatırımcısı ve Dedeman markası ile başka şehirlerden de talep görmüş ve Dedeman Konya’dan bir başka yatırım;Dedeman Tokat doğmuştur. Dedeman Tokat Nisan 2017’de tüm ihtişamı ile Atlas Yatırım’ın bir markası olarak misafirlerine kapısını açmıştır. Dedeman grubunun diğer otellerinin yanında, Ulusal ve Uluslararası birçok otel markasına, açıldığı günden beri 13 Genel Müdür yetiştirmiş Dedeman Konya, bu bereketini arttırarak devam ettirmektedir.

Bölgenin Turizm politikasının belirlenmesine ve Türk Turizmi’ne müthiş değer sağlayan bu yatırım, ulusal ve uluslararası birçok ödüle layık görülmüş ve Turizm Bakanlığı Yeşil Yıldız belgesini alan ilk 10 otel arasında yer alarak, çevreci otel vasfının önemine 7 yıl önce dikkat çekmiştir.Trip Advisor’ın Düzenlediği Türkiye İçerisindeki Lüks Şehir Oteli Kategorisinde 7. Olan Dedeman Konya ve 7 Yıldır üst üste ‘’ Mükemmellik Sertifikası ‘’ ile ödüllendirilmiştir. CNBC-E Busines Dergisi’nin yaptığı çalışma sonucunda Türkiye’nin en iyi 8. iş oteli oldu ve iki yıl üstüste Turizm Dünyası Dergisi’nin yaptığı araştırma sonucunda Türkiye’nin en iyi 10 iş oteli arasında yer almıştır.SKALITE Ödülleri Yarışmasında,“Çevrenin Korunmasına Katkı” kategorisinde, Turizm Bakanlığından sonra en iyi dereceyi alarak 2. ‘ lik ile ödüllendirilmiştir. 2 yıl üstüste Türkiye’ nin en prestijli kongre ödülü Ace of MICE’ da Anadolu Kongre Otelleri kategorisinde birinci olmuştur.

40 Bin metrekare kapalı alanıyla, 206 oda ve 450 yatak kapasitesi, 1400 üyesi ile 8000 m²’ lik Sağlık Kulübü, 10 kişiden 1500 kişiye kadar toplantı imkanı sağlayan gelişmiş teknolojik alt yapıya sahip kongre merkezi, 280 m²’ lik Kral Dairesi, 200’ ü aşkın deneyimli çalışanı ile pazar lideri konumunda olan ve daha birçok özelliği ile 2006 yılından beri Konya’ nın ev sahipliğini yapan bir şehir otelidir.

Dedeman Konya 9 Farklı Oda Çeşidi ile misafirlerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Oda Çeşitlerimiz;

Superior Oda, Deluxe Oda, Aile Odası, Junior Suit, Deluxe Suit, Royal Suit, Presidential Suit (Kral Dairesi)

Ayrıca, engelli misafirlerimizin ihtiyaçlarına göre dizayn edilmiş 2 adet engelli odası mevcuttur. Dedeman Konya, farklı salonlarda aynı anda 3.300 kişiye yemek verebilme imkanı, Ramazan ayı gibi bazı özel zamanlarda hızlı servisi, gelişmiş ve hijyenik mutfak donanımı ile farklı ülkelerin devlet başkanlarından, üniversite gruplarına, ürün lansmanlarına, düğünlere, konserlere, iş yemeklerine, üst düzey protokole kadar geniş bir yelpazenin, gelişen ve büyüyen Konya’daki ilk adresi olmuştur. Catering alanında yıllar içerisinde onlarca organizasyon gerçekleştiren Dedeman Konya, otel alanı dışında en iyi şekilde hizmet vermenin tüm inceliklerine ve tecrübesine sahip, Türkiye’nin dış mekanlarda da hizmet veren en aktif otellerinden birisi durumundadır.