ADRES

Karşıkaya Mah. Orhan Gazi Cad. No:15,60230 Merkez/Tokat/TÜRKİYE

E POSTA

tokat@dedeman.com

TELEFON

+90 356 228 66 00

ADRES

Karşıkaya Mah. Orhan Gazi Cad. No:15,60230 Merkez/Tokat/TÜRKİYE

E POSTA

tokat@dedeman.com

TELEFON

+90 356 228 66 00

DEDEMAN TOKAT

Tarihi ve doğal güzelliklere sahip bir şehir olan Tokat'ın Dedeman markasının ayrıcalıklarından faydalanması fikri  2015 yılında Atlas Yatırım’ı harekete geçirir ve iki yıllık inşaat sürecinin ardından Dedeman Tokat doğar.

Dedeman Tokat eşsiz Yeşilırmak manzarasına sahip 143 odası ile şehir merkezinde yeralmaktadır. Odalarında HD yayına sahip 43 inç büyüklüğünde led tv’ler, yağmur başlıklı duş, yastık menüsü, çay-kahve seti, kahve makinası gibi detayların bulunduğu otel sunduğu ücretsiz yüksek hızlı internet ile bölgenin en lüks otelidir. Dedeman Tokat bölgenin marka tek beş yıldızlı oteli olma özelliğine de sahiptir.

Superior, Deluxe, Corner Suite, Deluxe Suite ve Presidential Suite olmak üzere beş farklı oda tipine sahip olan Dedeman Tokat ayrıca yerel ve dünya lezzetlerinin sunulduğu Hunza Restoranı ile göz kamaştırmaktadır.

Dedeman Tokat 30 m2 den 600 m2 uzanan yedi salonu ile toplantı, konferans , seminer ve düğünlerin vazgeçilmez adresi olmasının yanısıra 3.000 m2 kapalı, 2.000 m2 açık alana sahip bölgenin en büyük sağlık ve spor merkezi olan Synergym Tokat'ı da bünyesinde barındırmaktadır.

Karadenizin hırçınlığı ile Anadolu’nun dinginliğinin sentezidir Tokat, birçok imparatorluğa ev sahipliği yapmış 900 adımda 900 yıllık Türk eserlerinin görülebileceği yegane şehirdir. Tokat; Sulu Sokağı, hanları, hamamları, medreseleri ile eşsiz güzelliklerin gizemli ve masalsı büyüsüdür. Roma İmparatoru Julius Caesar Postus’luları mağlup ettiği Zela savaşınından sonra ünlü sözü Veni Vidi Vici (Geldim Gördüm Yendim) yi Tokat’ta dile getirmiştir. Oluşumu 4 milyon yıl öncesine dayanan ve Dünyanın en büyük mağaraları arasında yer alan Ballıca Mağarası ise yine Tokat sınırlarında yer almaktadır. Dedeman Tokat da bu şehre dahil olarak bu geçmişe değer katmıştır.