ADRES

Çepni Mah. Kerebi Gazi1 Sok. AHL PARK AVM No:7/220 Merkez/ÇORUM

E POSTA

corum@synergym.com

TELEFON

+90 364 202 06 07

ADRES

Çepni Mah. Kerebi Gazi1 Sok. AHL PARK AVM No:7/220 Merkez/ÇORUM

E POSTA

corum@synergym.com

TELEFON

+90 364 202 06 07

SYNERGYM ÇORUM

Synergym Fitness yaptığı yatırımlarla Anadolu’nun en büyük sağlık ve spor kulübü ünvanını kazanmıştır. Yönetimi kendi bünyesindeki, alanında uzman profesyoneller tarafından yürütülmektedir. Synergym’de yıl içerisinde üyelerin birbiri ile iletişim kurmasını sağlamak amacıyla belirli aktiviteler yapılmaktadır, bunlardan başlıcaları: Sağlıklı Yaşama Merhaba Kokteyli,Doğa Yürüyüşü,Squash Turnuvası,Masa Tenisi Turnuvası...

Her zaman sizi motive eden, beslenmenizi titizlikle takip eden, yoğun programınızı minimum riskle maksimum kazanca dönüştürmeye hazır olan Synergym’de geçirdiğiniz bütün zaman dilimleri ‘’sadece kendiniz’’ için ayırdığınız anı kapsar.

Synergym Fitness Çorum şubesi 2017 yılının ilk aylarında AHL Park AVM üyelerine her zaman beklentilerinin üzerinde bir hizmet sunmak üzere kurulmuştur. Sınırları zorlayan modern mimarisi ile Synergym Fitness, Çorum Ahl Park AVM içerisinde 6000 m² alan üzerine inşa edilmiştir. Uzman ve nitelikli kadrosu ile spor ve eğlenceyi bir araya getiren Synergym, üyelerine en üst seviyede hizmet sunmayı kendine ilke edinmiştir. Salon içerisinde dünyaca rağbet gören teknolojik ve modern ekipmanlar arasında ilk sırada yer alan Life Fitness ekipmanları kullanılmaktadır. 2017 yılı itibari ile 2000’e yakın üye Çorum Synergym’i sağlıklı yaşamda kendine koç olarak seçmiştir. Çorum’da spor anlayışına farklı bir soluk getiren Synergym, konforlu soyunma odaları, spa ve sauna odaları, ferah cardio & fitness alanı, kafe ve bar bölümü, profesyonel üye takip sistemi, son derece titizlikle korunan kapalı yüzme havuzu ile her noktada üyelerin konforu göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Üye memnuniyetine son derece önem veren Synergym, personal training hizmeti ile de üyelerinin kişisel sağlık ve fitness hedefine en kısa zamanda doğru şekilde ulaşmalarına yardımcı olmaktadır.

Tesis içerisinde kapalı yüzme havuzu, Fitness center, hamam, sauna, buhar odası, jakuzi, crossfit salonu, masa tenisi ve çocuk havuzu bulunmaktadır. Ayrıca gurup seansları için 4 adet stüdyo bulunmaktadır. Sabah 06:00 – 22:00 saatleri arasında haftanın 7 günü hizmet vermekte olan Çorum Synergym içerisinde karma bölümdekilere ek olarak ayrıca bayanlara özel havuz, spa ve sauna odaları, cardio&fitness alanı bulunmaktadır.

Synergym olarak, haftanın 7 günü grup seanslarıyla birlikte üyelerimize eğlenceli şekilde spor yapmayı alışkanlık haline getirmeyi ilke edinmiş bulunmaktayız.