ADRES

Karşıkaya Mah. Orhan Gazi Cad. No:15,60230 Merkez/Tokat/TÜRKİYE

E POSTA

tokat@synergym.com

TELEFON

+90 356 229 11 22

ADRES

Karşıkaya Mah. Orhan Gazi Cad. No:15,60230 Merkez/Tokat/TÜRKİYE

E POSTA

tokat@synergym.com

TELEFON

+90 356 229 11 22

SYNERGYM TOKAT

Synergym Fitness yaptığı yatırımlarla Anadolu’nun en büyük sağlık ve spor kulübü ünvanını kazanmıştır. Yönetimi kendi bünyesindeki, alanında uzman profesyoneller tarafından yürütülmektedir. Synergym’de yıl içerisinde üyelerin birbiri ile iletişim kurmasını sağlamak amacıyla belirli aktiviteler yapılmaktadır, bunlardan başlıcaları: Sağlıklı Yaşama Merhaba Kokteyli,Doğa Yürüyüşü,Squash Turnuvası,Masa Tenisi Turnuvası...

Her zaman sizi motive eden, beslenmenizi titizlikle takip eden, yoğun programınızı minimum riskle maksimum kazanca dönüştürmeye hazır olan Synergym’de geçirdiğiniz bütün zaman dilimleri ‘’sadece kendiniz’’ için ayırdığınız anı kapsar.

Synergym Fitness Anadolu’nun en büyük sağlık ve spor kulübü olma yolunda ilerlerken 3. şubesini 2017 yılının son çeyreğinde Tokat Dedeman Otel bünyesinde açılan 4500 m² ‘lik alan üzerine inşa etmiştir. Yeni nesil sağlıklı yaşam kulübü olan Synergym, daima üyelerinin memnuniyetini göz önünde bulundurarak, üyelerine uzman ve nitelikli kadrosu ile beklentilerin üzerinde bir hizmet sunmaktadır. 2017 yılı itibari ile 1500 üye Tokat Synergym’i sağlıklı yaşamda kendine koç olarak seçmiştir. Konforlu soyunma odaları, spa ve sauna odaları, ferah cardio & fitness alanı, kafe ve bar bölümü, profesyonel üye takip sistemi, son derece titizlikle korunan kapalı ve açık yüzme havuzu ile her noktada üyelerin konforunu ön planda tutan Synergym, üyelerine spordan daha fazlasını sunmaktadır. Kişisel hedef ve sağlık noktasında üyelere sunulan personal training hizmeti ile üyelerin hedeflerine doğru ve sağlıklı biçimde ulaşmalarına yardımcı olmaktadır.

Tesis içerisinde kapalı yüzme havuzu, açık yüzme havuzu, basketbol alanı, ,futbol alanı, tenis alanı, Fitness center, hamam, sauna, buhar odası, jakuzi, crossfit salonu, masa tenisi ve çocuk havuzu bulunmaktadır. Ayrıca gurup seansları için 1 adet stüdyo bulunmaktadır. Sabah 06:00 – 22:00 saatleri arasında haftanın 7 günü hizmet vermekte olan Tokat Synergym içerisinde karma bölümdekilere ek olarak ayrıca bayanlara özel havuz, spa ve sauna odaları, cardio&fitness alanı bulunmaktadır.