TURKON YATIRIM TURİZM PAZARLAMA A.Ş.


Turkon Yatırım Turizm Pazarlama A.Ş., Atlas Yatırım Planlama A.Ş’nin iştiraklerinden bir tanesidir. Turkon Yatırım Turizm Pazarlama A.Ş. olarak turizm, seyahat acenteliği ve internet otel rezervasyon hizmeti alanında faaliyet göstermektedir. Şirketin en önemli markası halalinn.com’dur.

halalinn.com İslami hassasiyeti olan tüketicilere yönelik internet üzerinden oda satışı yapan bir rezervasyon sitesidir. 2014 Temmuz ayında kurulan halalinn.com, halainn.com, helal özelliklerden sadece birine sahip; pansiyonlar, apartlar, oteller, villalar gibi her türlü konaklama tesisinde en iyi fiyatı garanti etmeyi amaçlamıştır. Uluslararası bir web sitesi olan halalinn.com, Türkiye’de kurulmuştur. halalinn.com, hem eğlence hem de iş amaçlı seyahat eden konuklara yönelik bir web sitesidir.

İnancına göre otel arayan ve konaklama yapmak isteyen tüm İslam dünyasının otel rezervasyon sitesidir. Helal sertifikalı mutfak, yakında helal yemek, otelde Mescit, tesis yakınında cami veya mescit, odada kıble işareti, odada Kuran-ı Kerim, odada seccade, bayanlara ait havuz ve SPA, bayanlara ait plaj, alkol satışı olmayan tesis gibi helal özelliklerden sadece birine sahip tesisler halalinn.com’da satışa sunulmaktadır.

Dünya genelindeki İslami hassasiyeti olan tüketiciler, ihtiyaçlarına saygı duyan binlerce konaklama tesisine halalinn.com’dan ulaşabilirler. Dünya’daki helal özellik taşımayan konaklama tesisleri camilere 1 km. yakınsa halalinn.com’da yer alabilmektedir. Ayrıca oteller halalinn.com’dan rezervasyon geldiğinde odalardaki alkollü ürünleri alıp, seccade, Kuran-ı Kerim ve kıble yönünden oluşan kit’ imizi koymayı kabul ettiği takdirde halalinn.com da yerini alabilmektedir.


Adres: Esenler Mah. Yeni Sille Cad. No:1 Dedeman Oteli Kat:15/1 Selçuklu/KONYA
Tel: +90 332 247 33 33
Fax: +90 332 247 33 38
Email:
Web: