halalinn.com


halalinn.com İslami hassasiyeti olan tüketicilere yönelik internet üzerinden oda satışı yapan bir rezervasyon sitesidir. 2014 Temmuz ayında kurulan halalinn.com, halainn.com, helal özelliklerden sadece birine sahip; pansiyonlar, apartlar, oteller, villalar gibi her türlü konaklama tesisinde en iyi fiyatı garanti etmeyi amaçlamıştır. Uluslararası bir web sitesi olan halalinn.com, Türkiye’de kurulmuştur. halalinn.com, hem eğlence hem de iş amaçlı seyahat eden konuklara yönelik bir web sitesidir.

İnancına göre otel arayan ve konaklama yapmak isteyen tüm İslam dünyasının otel rezervasyon sitesidir. Helal sertifikalı mutfak, yakında helal yemek, otelde Mescit, tesis yakınında cami veya mescit, odada kıble işareti, odada Kuran-ı Kerim, odada seccade, bayanlara ait havuz ve SPA, bayanlara ait plaj, alkol satışı olmayan tesis gibi helal özelliklerden sadece birine sahip tesisler halalinn.com’da satışa sunulmaktadır.

Dünya genelindeki İslami hassasiyeti olan tüketiciler, ihtiyaçlarına saygı duyan binlerce konaklama tesisine halalinn.com’dan ulaşabilirler. Dünya’daki helal özellik taşımayan konaklama tesisleri camilere 1 km. yakınsa halalinn.com’da yer alabilmektedir. Ayrıca oteller halalinn.com’dan rezervasyon geldiğinde odalardaki alkollü ürünleri alıp, seccade, Kuran-ı Kerim ve kıble yönünden oluşan kit’ imizi koymayı kabul ettiği takdirde halalinn.com da yerini alabilmektedir.

Misyonumuz

Konukların dünya genelinde eğlence ve iş gezilerinde İslami hassasiyetlerine göre konaklayabileceği tesislere ulaşmasını, incelemesini ve rezervasyon yapmasını sağlamak.

Vizyonumuz

halalinn.com olarak kullanıcılara güven veren, İslami hassasiyetlerine göre arama yapılmasını sağlayan ve en iyi fiyatı garanti eden internet sitesi sunmayı amaçlıyoruz. Dünyanın her yerinde İslami önceliklerine göre iş veya eğlence amaçlı konaklama yapmak isteyen konukların tercihlerine cevap vermeyi hedefleyen, kullanımı kolay ve en iyi fiyatları sunan rezervasyon sitesi olmayı hedefliyoruz.

7/24 hizmet sunan müşteri hizmetleri servisimiz, konukların isteklerini cevaplandırmayı ve önerilerde bulunmayı sağlamaktadır. Otel ve içerik tamamlama departmanımız; tesislere ofislerden etkin bir şekilde hizmet sunmaktadır.