FITNESS/WELLNESS

FITNESS/WELLNESS


Fitness sektörü son 10 yıldan bu yana Türkiye'de inanılmaz bir hızda büyüyen sektörlerdendir. Bu büyüme acaba arz talebin üzerine mi çıkıyor kaygılarını beraberinde getirse de yapılan araştırmalar ve rakamlar Türkiye’nin fitness sektöründe gideceği daha çok yolu olduğunu ve arzın henüz talebi karşılamadığını göstermiştir. Ayrıca bu büyüme hızımız dünyanın da dikkatini çeker bir seviyeye gelmiştir. Yüzde 20’lik büyüme ile sektör olarak Avrupa lideri olan Türkiye’de salon sayısı her geçen gün artmaktadır.

Fitness/Wellness, sağlıklı yaşamın şartlarından olan doğru beslenme ve spor ile birlikte edinilen fiziksel ve zihinsel iyi olma durumudur. Atlas Yatırım Grubu olarak yılların verdiği tecrübe ile kaliteli ve sağlıklı yaşam anlayışı çerçevesinde bu sektöre Anadolu’nun en büyüğü olarak imzamızı attık.

Spor ve sağlık alanında müşteri odaklı profesyonel çözümler sunarak uzman kadromuz ile en üst standartlarda hizmet sağlayarak sürekli tercih edilen bir marka olmayı hedefledik. Bu hedefimiz doğrultusunda yeni şubelerimizle Türkiye genelinde büyüyerek Türkiye’nin en büyükleri arasında olmayı hedeflemekteyiz.