DEDEMAN TOKAT OTELİ


Tarihi ve doğal güzelliklere sahip bir şehir Turizm faaliyetlerinden neden daha fazla fayda almasın diye ister istemez düşünür insan. İşte o düşünce 2015 yılında Atlas Yatırım’ında aklına düşer ve iki yıllık inşaat sürecinin ardından Dedeman Tokat doğar.

Dedeman Tokat eşsiz Yeşilırmak manzarasına sahip 143 odası ile şehir merkezinde yeralmaktadır. Odalarında HD yayına sahip 43 inç büyüklüğünde led tv’ler, yağmur başlıklı duş, yastık menüsü, çay-kahve seti, kahve makinası gibi detayların bulunduğu otel sunduğu ücretsiz yüksek hızlı internet ile bölgenin en lüks otelidir.Dedeman Tokat bölgenin marka tek beş yıldızlı oteli olma özelliğine de sahiptir.

Superior, Deluxe, Corner Suite, Deluxe Suite ve Presidential Suite olmak üzere beş farklı oda tipine sahip olan Dedeman Tokat ayrıca yerel ve dünya lezzetlerinin sunulduğu Hunza Restoranı ile göz kamaştırmaktadır.

ODALAR

Superior Oda

Yeşilırmak ve şehir manzarasına sahip, her biri 26 m2 ölçüsünde 113 adet Superior Oda yüksek standartları ile konforlu bir deneyim vadediyor. Tokatın yöresel izlerini taşıyan modern tekstil ürünleri ile odalarda kaliteli ve lüks tasarımlar sunuluyor. Superior Odalarda yağmur başlıklı duş, makyaj aynası, çalışma masası, merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, yastık menüsü, kablosuz internet, elektronik kasa, çay – kahve ikramı, Hdmi bağlantı imkanı sunan 43 inç LED TV ve tercihinize göre king-size veya iki adet ikiz yatak bulunuyor.

Deluxe Oda

Yeşilırmak ve şehir manzarasına sahip, 40 m2 ölçüsünde18 adet Deluxe Oda konfor ve lüksü geniş odalarında sunarken tüm beklentilerinizi yüksek kaliteli ürünleri ile karşılıyor. Odalarda bulunan espresso makinası ve geniş çalışma masası kaliteyi bir basamak daha yukarı taşıyor. Deluxe Odalarda ayrıca yağmur başlıklı duş, makyaj aynası, merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, yastık menüsü, kablosuz internet, elektronik kasa, çay – kahve ikramı, Hdmi bağlantı imkanı sunan 43 inç LED TV ve tercihinize göre king-size veya bir adet ikiz yatak bulunuyor.

Deluxe Suit

Şehrin eşsiz manzarasını görebileceğiniz en iyi konumda yer alan 60 m2 ölçülerinde 4 adet Deluxe Suit konforu ile kaliteyi bir basamak daha yukarı taşıyor. Deluxe Suitlerde ayrıca yağmur başlıklı duş, makyaj aynası, merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, yastık menüsü, kablosuz internet, elektronik kasa, espresso makinası, çay – kahve ikramı, Hdmi bağlantı imkanı sunan 43 inç LED TV ve King size yatak bulunmaktadır.

Corner Suit

50 m2 ölçülerinde 6 adet Corner Suitimiz, özel tasarıma sahip bağımsız salon ve yatak odası özelliği ile uzun süreli kalışlarınız için en ince ayrıntısına kadar düşünüldü. Yeşilırmak ve şehir manzaralı Corner Suitlerimizde yağmur başlıklı duş, makyaj aynası, merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, yastık menüsü, kablosuz internet, elektronik kasa, espresso makinası, çay – kahve ikramı, Hdmi bağlantı imkanı sunan 43 inç LED TV ve King size yatak bulunmaktadır.

Hunza Restorant

İsmini sağlıklı beslenmeleri sayesinde uzun yaşamalarıyla ün yapmış Hunza Türklerinden alan Restorantımız, Tokat’ın tarihinden esinlenmiş modern mimarisiyle göz kamaştırıyor. Türk ve Dünya mutfağının eşsiz lezzetlerini sunan Hunza Restaurant’ta sabah Kahvaltısını Açık Büfe, Öğle ve Akşam Yemeklerinide A’la Carte olarak alabilirsiniz.

Dedeman Tokat 30 m2 den 600 m2 uzanan yedi salonu ile toplantı, konferans , seminer ve düğünlerin vazgeçilmez adresi olmasının yanısıra 3000 m2 kapalı, 2000 m2 açık alana sahip bölgenin en büyük sağlık ve spor merkezi olan Synergym’I de bünyesinde barındırmaktadır.

Karadenizin hırçınlığı ile Anadolu’nun dinginliğinin sentezidir Tokat,Birçok imparatorluğa ev sahipliği yapmış 900 adımda 900 yıllık Türk eserlerinin görülebileceği yegane şehirdir Tokat,Sulu Sokağı, hanları, hamamları, medreseleri ile eşsiz güzelliklerin gizemli ve masalsı büyüsüdür Tokat,Roma İmparatoru Julius Caesar Postus’luları mağlup ettiği Zela savaşınından sonra ünlü sözü Veni Vidi Vici (Geldim Gördüm Yendim) yi Tokat’ta dile getirmiştir. Oluşumu 4 milyon yıl öncesine dayanan ve Dünyanın en büyük mağaraları arasında yer alan Ballıca Mağarası ise yine Tokat sınırlarında yer almaktadır.


Adres: Karşıkaya Mah. Orhan Gazi Cad. No:15,60230 Merkez/Tokat/TÜRKİYE
Tel: +90 356 228 66 00
Fax: +90 356 228 66 01
Email: tokat@dedeman.com
Web: www.dedeman.com