DEDEMAN KONYA

Yılda 500.000 konuk ağırlamaktan dolayı gururluyuz.

CİHANBEYLİ TUZ

Şirketimiz faaliyetlerini Cihanbeyli/Konya’da yer alan Yavşan Tuzlası işletmesinde sürdürmektedir.

DEDEMAN TOKAT

Dedeman Tokat eşsiz Yeşilırmak manzarasına sahip 143 odası ile şehir merkezinde yer almaktadır.

KONET

KONET, 24.000 metrekarelik kapalı alana sahip toplam 43.500 metrekarelik bir alanda inşa edilmiştir.

SYNERGYM

Synergym Fitness & Wellness Club, spor ve sağlık sektöründe faaliyet gösteren misafir odaklı profesyonel çözümler sunan danışmalık ve işletme firmasıdır.

Atlas Yatırım MARKALARI

5 SEKTÖR
26 YATIRIM
800 ÇALIŞAN
35 YILLIK TECRÜBE

Atlas Yatırım Planlama San. ve Tic. A.Ş, nin 34 yıllık ticari hayatının ve başarılarının alt yapısını; temel değerleri ve iş yapış tarzı oluşturmaktadır. Süreç kalitesine verilen önem, yenilikçi, sonuç odaklı ve rekabetçi iş yapış tarzı Atlas Yatırımı diğer firmalardan ayrıştırmaktadır. Bu ayrıştırıcı özellikler ile Atlas Yatırım Türkiye’de hep ilklere imza atan ve fark yaratan yatırım firması olmuştur.

BAŞKANIN MESAJI

Atlas Yatırım, 35 yıl önce ticari hayatına yayıncılık ile başlamış enerji, turizm, sağlık, AVM, inşaat, madencilik, gıda  gibi dinamik sektörlerle devam ederek birçok önemli projelere imza atmış ve katma değer oluşturmuştur. Atlas Yatırım, doğru zaman ve doğru bölgelerde oluşturulan katma değerin dün olduğu gibi bugün de farkında olup, geleceğe daha güçlü ve cesur adımlarla ilerlemektedir. Sahip olunan varlıklar ve finans gücü ile yatırım dengesi kurarak, uzun dönemde verimli iş alanları oluşturmak ve öncü bir yatırım firması olmak ana hedefimizdir.

Atlas Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı

Nusret ARGUN

Tarihte Atlas Yatırım

Atlas Yatırım’dan HABERLER